V. zimní setkání čuvačů

Skol přátelé a kamarádi!
Kapacita V. zimního setkání čuvačů byla podstatně překročena a tak mi nezbývá nic jiného než pro tento ročník vyhlásit STOP STAV. 🙁
Z omezené kapacity na počátku se stává rekordní ročník s 37 dospělými, 10 dětmi a 30 psi !!!
Možnost se zúčastnit zůstává otevřená za podmínky:
a. jako náhradník
b. zajistíte si vlastní ubytování

JménoPočet účastníkůPočet psůPočet fen
Petr Navrátilík a Káča2 dospělí 🙂03
Lenka Klímová2 dospělí, 1 dítě (7 let)20
Jana Ehrenbergerová2 dospělí11
Romana Rendlová2 dospělí11
Kateřina Rychetská2 dospělí, 2 děti12
Fialovi2 dospělí, 1 dítě ( 1 rok)01
Milada Kazimírová5 dospělých, 2 děti32
David Krcil2 dospeli10
Vladimír Fajdek2 dospělí02
Tomáš a Martina Charyparovi2 dospělí01
Brtníci2dospělí, 1 dítě10
Petr Šourek2 dospělí10
Wantulok Witold2 dospělí10
Filip Dvořák2 dospělí, 1 dítě10
Sameš Petr2 dospělí, 2 děti11
Princ a beru i páníčka Kojziče1 pes Já Princ I.a Jirka s Aničkou10
Tajné 🙂 překvapení pro účastníka2 dospělí10
Celkem37 dospělých a 10 dětípsů 16fen 14
Sešel se rok s rokem a já bych Vás rád pozval již na V. zimní čuvačí setkání, do Krkonoš na Benecko. Setkání se uskuteční od pátku do neděle 20.-22. 3. 2015 v hotelu Hančova bouda.
Náplní setkání bude povídání, papání, bumbání, sport a turistika.V pořadí jak kdo chce 🙂 Program bude podobný jako loni, včetně bowlingu a závodu čuvačích dovedností 🙂

Ceny jsou předběžně: 400,-Kč/osoba a den se snídaní formou bufetu, dítě do 12ti let 300,- Kč a pes 0,- Kč. Psi mohou bez problémů na pokoje, které jsou vybaveny sprchou a WC. Budeme mít opět pro sebe jednu místnost (restauraci), kde nebudeme nikoho rušit a naši psi mohou být s námi.

Tak jako v minulých letech potřebuji od vás závazné přihlášky 🙂 Kapacita je cca 10 pokojů. Pokoje budou částečně na Hančovce a částečně v penzionu přes silnici. Nahlášení potřebuji nejlépe do konce ledna. Kdo se dříve přihlásí tak pojede:-)

S sebou potřebujete alespoň jednoho psa/fenu slovenského čuvače (psi skupiny FCI 1 a severská plemena jsou vítáni :-), lyže běžky, oblečení vhodné do sněhu a na běžky, pro psa vhodný postroj (nesmí škrtit a dřít), cca 3m dlouhou šňůru nejlépe skijoringovou s amortizérem (případně stačí 3m vodítko, nebo stopovačka), postroj pro psovoda nebo pás. Vezměte si s sebou misku na vodu ( v restauracích nejsou na naši početnou výpravu vybavení ) a pytlíky na psí exkrementy, abychom v našem počtu nezamořili okolí hotelu a běžecké tratě.

Dále potřebujete dobrou náladu a nezapomenout se včas přihlásit!

Výbava: pes, lyže běžky, oblečení vhodné do sněhu a na běžky, postroj pro psa, skijoringovou šňůru, postroj pro psovoda, misku na vodu, pytlíky na psí exkrementy.

Kdo nemá vlastní běžky, lze zajistit zapůjčení – cena za komplet cca 100,- Kč/den.

Z důvodu, že někteří zájemci nemohou ze zdravotních důvodů na lyže, nebo nechtějí ?! , či mají mladého psa, může být vytvořena i malá skupinka pro pěší takzvaná skupina Gastrotour !!!

Vybavení na skijoring:
www.manmat.cz vybavení použijete i na bikejoring, caniscross, dogtreking, nebo i pro výcvik stop, obran,…

Možností a výrobců je více, používají se ale převážně dva druhy postrojů. Prodloužený ( tah jde více v rovině vhodný i na sáně) a klasický (tah je možný šikmo vzůru – kolo, lyže,..). Já na radu výrobce používám klasický postroj. Šňůra je lepší skijoringová – má v sobě „gumicuk“ a tak zachycuje rázy, cuky při rozjezdech nebo brždění. Pás používám se spodními tahy.

Potřebujete tedy:
Postroj SOFT UNIVERSAL
SKI opasek
SKI šňůra – pro 1 psa

Dalším českým výrobcem je Zero DC.
Odborné popsání druhů postrojů a jejich použití. Samota Mushing

Sdílejte na sociání síti!