Klubová výstava a XLIX. Memoriál prof. Antonína Hrůzy

Chržín
22. 9. 2018
Milan Krinke
Sponzor výstavy∇ Propozice
Online přihlašování na výstavu

VI. Kulinářský pohár
Dovolujeme si vás pozvat na již šestý ročník ročník benefiční akce KCHSČ. Účastníci klubové výstavy při této akci soutěží se svými kulinářskými výrobky. Výtěžek celé akce bude věnovaný vybranému útulku, který se stará o opuštěné čuvače.
Podrobné organizační pokyny vám přineseme před konání výstavy.

Program výstavy
08:30 – 09:30 přejímka psů
10:00 – 10:15 zahájení výstavy
10:15 – 13:00 posuzování v kruhu
13:00 – 14:00 vyhlášení vítězů výstavy, klubových šampionů, závěrečné soutěže:
•       BOB, BOS
•       Dítě a pes
•       Vítěz VI. Kulinářského poháru
•       Kluboví šampioni
•       Nejlepší štěně výstavy
•       Nejlepší dorost výstavy
•       Nejlepší jedinec tříd čestných
•       Nejlepší chovatelská skupina
•       Nejlepší pár psů
•       Nejlepší skupina odchovů
14:00 bonitace
Na soutěže se lze přihlásit i v den konání výstavy od 08:30 – do 09:30.
Změna programu vyhrazena. Po ukončení výstavy a bonitaci se bude konat Členská schůze KCHSČ.

Chržín 1, Stará fara

GPS: 50.2950881N, 14.2715550E

Upozorňujeme na možnost ubytování při výstavě v penzionu

Stará Fara, Chržín 1

kontakt paní Šiklová 777 217 001

Po dobu trvání výstavy bude otevřena restaurace

PŘEHLED OBSAZENÍ KRUHŮ

Kruh/Ring:                      1 – 1                  Rozhodčí: Krinke Milan,
Slovenský čuvač / Slovenský čuvač Počet/Insum:
psi třída dorostu / male puppy class 1 – 4 4
psi mezitřída / male intermediate class 5 – 5 1
psi třída otevřená / male open class 6 – 10 5
psi třída vítězů / male winner class 11 – 13 3
psi třída čestná / male honour class 14 – 14 1
feny třída štěňat / female baby class 15 – 15 1
feny třída dorostu / female puppy class 16 – 19 4
feny třída mladých / female junior class 20 – 24 5
feny mezitřída / female intermediate class 25 – 27 3
feny třída otevřená / female open class 28 – 30 3
feny třída pracovní / female working class 31 – 31 1
feny třída vítězů / female winner class 32 – 32 1
feny třída veteránů / female veteran class 33 – 33 1
feny třída čestná / female honour class 34 – 34 1

SEZNAM VYSTAVOVATELŮ

Bělina Martin, V Třešňovce 366, 280 02 Veltruby, Česká republika 20
Brož Jiří, Habrova 586, 190 00 Praha V Jirny, Česká republika 32
Buřičová Kateřina, Sídliště 408, 262 03 Nový Knín, Česká republika 19
Černá Eliška, Jablonná 82, 262 63 Kamýk nad Vltavou, Česká republika 17
Friš Tomáš, Ing., Lidická 404, 560 02 Česká Třebová, Česká republika 9
Geregai Olga, Chvalínská 2323, 413 01 Roudnice nad Labem , Česká republika 8
Hajná Renata, Lipno 96, 438 01 p. Žatec, Česká republika 31
Hanyková Jana, Sulická 172, 251 68 Kamenice, Česká republika 18
Hiršlová Jitka, Slovanská lhota 39, 263 01 Drevníky, Česká republika 7
Hnetilová Věra, Strýčice 17, 373 41 Strýčice, Česká republika 13
Hůlková Dana, Svojsíkova 7, 169 00 Praha 6, Česká republika 10
Junk Michal, Vejprnická 265, 318 00 Plzeň, Česká republika 2
Kašeová Irena, -, Lvová č.p. 3, 471 25 Jablonné v Podještědí, Česká republika 16
Klírová Michaela, Rozkoš 35, 518 01 Kounov, Česká republika 24
Kubík Peter, Hlavná Ulica, 034 84 Liptovské Sliače, Slovensko 11
Lázniková Gabriela, Bobkova 736/26, 198 00 Praha 14, Česká republika 1
Líkař Jan, Hosín 197, 373 41 Hluboká nad Vltavou, Česká republika 14
Mlezivová Jana, Pod Korábem, 674, 345 06 Kdyně, Česká republika 23
Moulis Miroslav, U Hřbitova 49, 362 63 Dalovice, Česká republika 6
Navrátilíková Kateřina, Sojovice 216, 294 75 Sojovice , Česká republika 22
Navrátilíková Kateřina, Sojovice 216, 294 75 Sojovice , Česká republika 5
Pauknerová Šárka, Ing., Zálužská 575, 391 56 Tábor 4, Česká republika 25
Peroutková Zuzana, Zápská 1433/5, 250 01 Brandýs nad Labem, Česká republika 3
Rendlová Romana, Bratronice 156, 273 63 Bratronice, Česká republika 34
Reslová Jana, Na Požárech 432, 250 89 Lázně Toušeň, Česká republika 28
Rychetská Kateřina, Všestudy 91, 277 46 Veltrusy, Česká republika 27, 29, 33
Říhová Jaroslava, Chudeřínská 60, 436 03 Litvínov, Chudeřín, Česká republika 30
Sameš Petr, Bc., Lipník 127, 675 52 Lipník, Česká republika 15, 26
Skálová Hana, Mgr., Hrusice 170, 251 66 Senohraby, Česká republika 21
Tenčlová Věra, Na Rybníčku 495/23, 250 01 Brandýs nad Labem , Česká republika 12
Vondrovicová Anežka , Bořice 24, 344 01 Domažlice , Česká republika 4

Aktualizováno 13.9.2018

Nejlepší pár psů:

  1. místo – Amigo z Brandýského dvora a Arosa z Brandýského dvora

Nejlepší chovatelská skupina:

  1. místo – CHS Bratroňské štěstí – Romana Rendlová
  2. místo – CHS Katčina zahrada – Kateřina Rychetská